gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Błotniki rowerowe

Błotniki rowerowe do dodatkowa ochrona w czasie jazdy

Błotniki zarówno na przednie, jak i tylne koła są szczególnie polecane dla osób, które uwielbiają wycieczki poza miejskimi szlakami. Poprawiają one komfort jazdy, zwłaszcza w czasie niesprzyjającej aury, a także w okresach słoty. Jeżeli mają dobrze spełniać swoją funkcję, musisz zadbać o to, by były one dobrze dopasowane do typu roweru.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór błotników do rowerów trekingowych, szosowych, MTB oraz miejskich takich firm jak:

Author

Giant

Kellys

Roswheel

SIMPLA

Kupując błotniki znanych i sprawdzonych producentów masz pewność wysokiej jakości wykonania, przy użyciu najlepszych materiałów.

Błotniki rowerowe – ochrona podczas złej pogody

Każdemu choć raz w życiu zdarzyło się wyjść na rower po dużej ulewie bez odpowiedniego zabezpieczenia, skutki takiej decyzji zawsze są bardzo nieprzyjemne – brudne spodnie, kurtka, plecak, wszystko w błocie, do prania lub wyrzucenia. Można uniknąć tego w łatwy sposób, wystarczy zamontować błotniki rowerowe, z nimi jazda po mokrej, błotnistej powierzchni staje się o wiele łatwiejsza.

Całe błoto wytryskujące spod tylnej opony jest amortyzowane przez błotnik, skutecznie chroni to ubrania i inne akcesoria. Warto zamontować je na dłuższe wycieczki – nigdy nie wiadomo kiedy spadnie deszcz, a pogoda bardzo lubi płatać figle. Z takim zabezpieczeniem będziesz przygotowany na wszelkie ewentualności.

3 produkt(ów)

Siatka  Lista 

3 produkt(ów)

Siatka  Lista