gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Dzwonki rowerowe

Ciągle zapominasz wybrać odpowiednie dzwonki rowerowe do Twojego jednośladu? Obecnie obowiązujące przepisy nie mają litości dla rowerzystów, którzy nie posiadają dzwonka. Za jego brak możesz otrzymać dość spory mandat. Na szczęście na stronie naszego sklepu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dzwonki rowerowe to kwestia bezpieczeństwa

Warto wybrać taki dzwonek, który poza oryginalnym wyglądem będzie również dobrze pełnił swoją funkcję – ostrzegał innych uczestników ruchu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe dzwonki od takich firm jak: Basil, Kellys oraz Merida.

Pamiętaj! Nie zwlekaj z zakupem dzwonka – od tego zależy nie tylko Twoje bezpieczeństwo.

Dzwonki rowerowe – obowiązek każdego rowerzysty

Obecnie polskie prawo zabrania jazdy bez dzwonka, żeby uniknąć sporego mandatu i nie narażać siebie oraz innych na niebezpieczeństwo – zdecyduj się na zakup dzwonka rowerowego. W razie ryzykownej sytuacji będziesz mógł ostrzec innych uczestników ruchu o niebezpieczeństwie.

Istnieją różnego rodzaju dzwonki, które różnią się nie tylko wyglądem, ale i funkcjonalnością. Dla przykładu: dzwonek typu gong wydaje głuchy sygnał i jest niewielki. Najbardziej popularnym dzwonkiem są dzwonki rowerowe z kołatką, które wytwarzają bardzo głośny, łatwo zauważalny dźwięk, ich minusem są przede wszystkim duże gabaryty, a co za tym idzie – ciężar. Dzwonki rowerowe znajdziesz w różnych wzorach i kolorach, dzięki temu z łatwością możesz dopasować je do swojego roweru, osobowości i upodobań.

13 produkt(ów)

Siatka  Lista 

13 produkt(ów)

Siatka  Lista