gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Liczniki rowerowe

Uprawiasz kolarstwo szosowe lub wyczynowe? Szukasz dobrego sprzętu do pomiaru Twojego czasu jazdy, prędkości, tętna oraz przebytej odległości? W naszej ofercie znajdziesz liczniki przewodowe jak i bezprzewodowe od znanych producentów.

Liczniki rowerowe dla zawodowców i amatorów

Jest to niezbędne urządzenie do zaplanowania oraz przeprowadzenia odpowiedniego treningu. Pozwala ono na bieżąco zmierzyć wiele parametrów, które potwierdzą czy osiągnąłeś swój cel czy jeszcze nie.

Nie wiesz jak dobrać właściwy licznik rowerowy dla siebie? Skorzystaj z pomocy naszego biura obsługi klienta i napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego lub zadzwoń na infolinię!

Liczniki rowerowe oraz ich funkcje

Jeśli zastanawiasz się, do czego służą liczniki rowerowe – już spieszymy Ci z pomocą! Ich podstawową funkcją jest pomiar średniej prędkości, pomaga to w szacunku przewidywanego czasu trwania trasy, dzięki temu łatwiej jest ustalić pewne rzeczy z innymi uczestnikami wyprawy. Większość liczników rowerowych potrafi odliczać przebyty dystans, ta cecha jest przydatna głównie na długich trasach, dzięki temu wiesz, ile kilometrów zostało do końca ustalonej trasy.

Liczniki rowerowe zazwyczaj mogą wyświetlać aktualną godzinę, podświetlone wyświetlacze pomagają w sprawdzeniu aktualnego czasu po zapadnięciu zmroku. Można natknąć się na urządzenia, które długość przemierzonej trasy przeliczają na ilość spalonych kalorii – to niezwykle przydatna funkcja dla osób, które zdecydowały się jeździć na rowerze w ramach odchudzania.

Produktów od 1 do 16 z 29

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Produktów od 1 do 16 z 29

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista