gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Lusterka rowerowe

Lusterka rowerowe poprawiają bezpieczeństwo w czasie jazdy

Doceniają je przede wszystkim osoby, które bardzo często korzystają z roweru. Lusterka rowerowe, nie należą co prawda do niezbędnego wyposażenia, ale są nieocenione w czasie jazdy. Pozwalają na szybką kontrolę sytuacji za naszymi plecami, bez konieczności odwracania głowy.

Szukasz odpowiednich lusterek rowerowych dla siebie? Już teraz możesz wybrać lusterko z regulacją wysokości oraz kąta nachylenia. Nie zwlekaj więc dłużej i zamów odpowiedni produkt w naszym sklepie!

Czy lusterka rowerowe są niezbędne?

Każdy, kto nie ma lusterka, zastanawia się, czy jest ono w jakikolwiek sposób użyteczne – przecież w każdym momencie można się obrócić, nie potrzebujemy do tego dodatkowych akcesoriów. Za to Ci, co wypróbowali już lusterka rowerowe, wiedzą, że nie jest to zbędny dodatek, w niektórych sytuacjach potrafi bardzo ułatwić sprawę.

Na długich trasach jest jak znalazł, wyobraź sobie, że musiałbyś obracać się ponad kilkadziesiąt razy w ciągu jednego przejazdu, po jakimś czasie byłbyś tym bardzo zmęczony, z lusterkiem ten problem znika. Dodatkowy punkt odniesienia jest bardzo przydatny, zmniejsza ryzyko wypadku i pozwala Ci lepiej obeznać się w sytuacji. Innymi słowy – lusterka rowerowe nie są niezbędne, ale bardzo pomocne i powinno się dać im przynajmniej jedną szansę.

9 produkt(ów)

Siatka  Lista 

9 produkt(ów)

Siatka  Lista