gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Pompki rowerowe

Pompki rowerowe niezbędnym wyposażeniem rowerzysty

Zarówno początkujący jak i zaprawiony w bojach rowerzysta powinien je posiadać pośród swoich akcesoriów. Są niezwykle przydatne w czasie dłuższych tras. Nie zawsze bowiem istnieje szansa by dojechać do najbliższej stacji paliw czy punktu serwisowego by napompować opony.

Jakie pompki rowerowe są najlepsze?

Wszystko zależy od tego czego od nich oczekujesz, w naszym sklepie znajdziesz różnego typu pompki:

  • podłogowe,
  • serwisowe,
  • stacjonarne,
  • minipompki,a
  • teleskopowe,

a także liczne akcesoria uzupełniające jak wężyki, które pozwalają napełnić oponę powietrzem nawet w trudnych warunkach.

Każdy rowerzysta powinien mieć pompki rowerowe

Pompki rowerowe to niezbędnik każdego rowerzysty, pomagają utrzymać odpowiednią kondycję opon i zwalniają ich zużycie. Napompowane opony gwarantują komfort, który skutecznie umila jazdę na rowerze. Warto mieć co najmniej dwie pompki rowerowe – jedną, którą będziesz mógł mieć zawsze przy sobie, a drugą do domu.

Dlaczego warto mieć przy sobie pompkę podczas wyprawy rowerowej? To proste – nigdy nie wiadomo kiedy z opony uleci powietrze, gdy będziesz daleko od miasta, taka pompka będzie mogła uratować sytuacje, w końcu prowadzenie roweru kilka kilometrów nie jest zbyt przyjemne. Domowa pompka może być trochę bardziej zaawansowana, to za jej pomocą będziesz regularnie napełniał opony powietrzem – dlatego powinna działać sprawnie i szybko.

Produktów od 1 do 16 z 21

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Produktów od 1 do 16 z 21

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista