gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Trenażery rowerowe

Czym są trenażery rowerowe?

Gdy kończy się sezon coraz ciężej o ładną pogodę. Atmosfera stopniowo się psuje, coraz częściej pada deszcz, czasami dochodzi do opadów śniegu lub bardzo silnych wiatrów. To wszystko skutecznie utrudnia codzienną jazdę na rowerze, czy istnieje wyjście z tej sytuacji? Tak, istnieje – trenażery rowerowe rozwiążą Twój problem!

Ale czym tak właściwie są trenażery rowerowe? To urządzenie, które umożliwia jazdę w warunkach domowych – oczywiście nie chodzi o to, że będziesz jeździł rowerem po swoim salonie. Trenażery rowerowe symulują proces jazdy, wystarczy zamontować do nich rower, żeby móc ćwiczyć w domu. To rozwiązanie jest o wiele lepsze od rowerów stacjonarnych głównie z tego powodu, że ma się do czynienia z własnym rowerem – a to jest korzystniejsze dla kondycji.

Jazda w domu – trenażery rowerowe

Trenażery rowerowe nie muszą być nudne – jeśli postawisz urządzenie w odpowiednim miejscu, będziesz mógł podziwiać widok ulicy zza okna lub w trakcie treningu oglądać swój ulubiony serial, to aż dwie pieczenie na jednym ogniu! Włączenie motywującej muzyki na pewno dodatkowo umili czas i sprawi, że będzie płynął szybciej, jeśli dasz się ponieść kojącym dźwiękom, wielogodzinna jazda może przestać być problemem.

1 produkt(ów)

Siatka  Lista 

1 produkt(ów)

Siatka  Lista