gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Bagażnik rowerowy na dach PERRUZO TOP BIKE

Dostępność: Brak w magazynie

95,00 zł

Krótki opis

-

Szczegóły

Wyjeżdżasz w dalszą podróż, ale chcesz ze sobą zabrać rowery? To świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy w miejscu docelowym! Podróżowanie rowerem naprawdę się opłaca. 

 

Czy do tego wystarczy tylko bagażnik rowerowy na dach?

 

Oczywiście, że tak! Nasz produkt charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i stabilnością, co gwarantuje bezpieczne transportowanie roweru nawet na drugi koniec świata. Szybkozamykalny uchwyt na ramę umożliwia łatwe i sprawne montowanie roweru na dach auta. Bagażnik rowerowy został wyposażony w specjalne paski z zaczepami, dzięki którym przymocowanie kół o różnych średnicach nie będzie problemem. 

 

Bagażnik rowerowy na dach - jeszcze więcej możliwości

 

Rozpocznij swoją przygodę, w sposób szybki i prosty - zamontuj bagażnik rowerowy na dachu swojego samochodu i wyrusz w rodzinną podróż życia. Nasz produkt został sprawdzony w miejskim teście zderzeniowym, króry przeszedł wzorowo. Rowery pozostały na swoim miejscu i nie uległy uszkodzeniom. Bagażnik rowerowy na dach to najlepsza inwestycja. Dodatkową zaletą tego bagażnika jest fakt, że gałka mocująca ramę jest zamykana na klucz, co zabezpiecza rowery przed kradzieżą. 

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Bagażnik rowerowy na dach PERRUZO TOP BIKE