Cross do 2000 zł? Zobacz, który warto wybraćSzukasz roweru, który poradzi sobie zarówno z asfaltową drogą, jak i wąskimi, szosowymi dróżkami? Cross to pod tym kątem najbardziej uniwersalne rozwiązanie, a na pytanie – jaki cross do 2000 zł, odpowiadamy właśnie teraz.

Wyraźnie zarysowana linia roweru, jego niska waga, konstrukcja o wyjątkowej trwałości i napęd w możliwością wielu przełożeń – to główne zalety crossu, ale jeśli interesuje Cię wyłącznie cross do 2000 zł to pewnie doskonale o tym wiesz, dlatego przejdziemy do konkretów.

Rower KELLYS CLEA 10. W jasnej wersji kolorystycznej – tylko dla kobiet?

Cena: 1 499 zł

rower KELLYS

Kupując nowy rower, stawiasz przede wszystkim na dobrego producenta? Kellys to słowacka firma, która od lat zjednuje sobie fanów jednośladów, dzięki wysokiej jakości wykonania wszystkich produktów. I w tym przypadku nie poszli na łatwiznę, bo Kellys Clea 10 to cross do 2000 zł, który posiada atrakcyjną estetycznie, ale i jakościowo aluminiową ramę i widelce wzbogacone o amortyzatory – wygodę z ich obecności odczujesz na pewno podczas dłuższych tras.

W rowerze jednak nie tylko rama i widelce są ważne. Podstawa to opony, a te od Innova, które znajdziesz w Kellys Clea 10 poradzą sobie z trudnym podłożem dróg szosowych, pełnym wybojów, ale również gładkimi drogami asfaltowymi, na których popiszą się swoją nienaganną przyczepnością.

Ten model, z tym sklepie znajdziesz tylko w wersji białej. Czy to oznacza, że przeznaczony jest wyłącznie dla kobiet? Jasne, że nie. O jego uniwersalności stanowią przecież parametry techniczne. Jeśli poszukujesz crossa do 2000 zł, Kellys Clea powinien spełnić swoją rolę.

Obejrzyj rower Kellys Clea 10 w sklepie »

Rower Romet Orkan 3 M miedź. O oryginalnej barwie i równie niepowtarzalnych parametrach

Cena: 1 780 zł

rower Romet

Znasz rowerową markę Romet? Powinieneś. W ogólnym rozrachunku zajmuje sporą część sklepowych asortymentów, w naszym dzisiejszym wpisie zajmuje jedno z trzech miejsc ze swoim rowerem z serii Orkan w miedzianej wersji 3 M. Jeśli lubisz oryginalne rozwiązania – kolorystyczne i techniczne i szukasz crossa do 2000 zł, przyjrzyj mu się dokładnie.

Producent postawił zdecydowanie na wyposażenie od Shimano, co widać zarówno w przypadku przerzutek, manetek, jak i kaset. Pod swoim szyldem wyposażyli jednoślad w kierownice, sztyce i siodełko, które na pewno kuszą swoim niepowtarzalnym wzorem, ale co najważniejsze – są bardzo wygodne i odporne na co bardziej niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Koła o szerokości 28′ są na tyle uniwersalne, że pokonują bez problemu leśne szosy, jak i miastowe asfalty, a waga sięgająca 14 kg nie przeszkadza w długich podróżach. Serio, nie jest na tyle duża, byś ją w jakikolwiek sposób odczuwał. W kwestii crossa za 2000 zł sprawdziliśmy go samodzielnie. Daje radę.

Cross za 2000 zł Romet Orkan 3M »

Rower Crosowy GT TRAFFIC 2.0. Klasyczny wzór, zaskakujące osiągi

Cena: 1 888 zł

rower cross GT Traffic

Rower crossowy to nic innego niż ten, który pamiętacie z prezentów komunijnych pod nazwą „góral”. Od naszego nabożeństwa minęło jednak trochę czasu, nie? I przez ten okres producenci zdążyli wyposażyć jednoślady w takie parametry, które można porównywać nawet z motocyklami.

Jeśli poszukujesz crossa do 2000 zł, cechującego się klasycznym wzorem, ale o zaskakujących osiągach – spójrz na GT TRAFFIC 2.0. Na jego korzyść na pewno przemawiają dopieszczone przerzutki od Shimano umożliwiające komfortową jazdę w niemalże każdych warunkach i stalowe szprychy, które poradzą sobie nawet z burzą kamieni. Są wytrzymałe. Serio.

Testerzy tego crossa powołują się też na mocne hamulce, odporny na wszelkie uszkodzenia łańcuch i wygodne siodło. O dodatkach w zasadzie możesz zdecydować sam, więc o nich pisać nie będziemy, choć GT TRAFFIC 2.0. umożliwia ich szeroki wybór. Naprawdę. Cross do 2000 zł? My postawilibyśmy na ten.

Obejrzyj zdjęcia roweru crossowego GT Traffic 2.0 »

Dodaj komentarz