Cross do 2000 zł? Zobacz, który warto wybraćSzukasz roweru, który poradzi sobie zarówno z asfaltową drogą, jak i wąskimi, szosowymi dróżkami? Cross to pod tym kątem najbardziej uniwersalne rozwiązanie, a na pytanie – jaki cross do 2000 zł, odpowiadamy właśnie teraz.

Wyraźnie zarysowana linia roweru, jego niska waga, konstrukcja o wyjątkowej trwałości i napęd w możliwością wielu przełożeń – to główne zalety crossu, ale jeśli interesuje Cię wyłącznie cross do 2000 zł to pewnie doskonale o tym wiesz, dlatego przejdziemy do konkretów.

Rower KELLYS CLEA 10. W jasnej wersji kolorystycznej – tylko dla kobiet?

Cena: 1 499 zł

cross za 2000 zł Kellys

Kupując nowy rower, stawiasz przede wszystkim na dobrego producenta? Kellys to słowacka firma, która od lat zjednuje sobie fanów jednośladów, dzięki wysokiej jakości wykonania wszystkich produktów. I w tym przypadku nie poszli na łatwiznę, bo Kellys Clea 10 to cross do 2000 zł, który posiada atrakcyjną estetycznie, ale i jakościowo aluminiową ramę i widelce wzbogacone o amortyzatory – wygodę z ich obecności odczujesz na pewno podczas dłuższych tras.

W rowerze jednak nie tylko rama i widelce są ważne. Podstawa to opony, a te od Innova, które znajdziesz w Kellys Clea 10 poradzą sobie z trudnym podłożem dróg szosowych, pełnym wybojów, ale również gładkimi drogami asfaltowymi, na których popiszą się swoją nienaganną przyczepnością.

Ten model, z tym sklepie znajdziesz tylko w wersji białej. Czy to oznacza, że przeznaczony jest wyłącznie dla kobiet? Jasne, że nie. O jego uniwersalności stanowią przecież parametry techniczne. Jeśli poszukujesz crossa do 2000 zł, Kellys Clea powinien spełnić swoją rolę.

Obejrzyj rower Kellys Clea 10 w sklepie »

Rower Romet Orkan 3 M miedź. O oryginalnej barwie i równie niepowtarzalnych parametrach

Cena: 1 780 zł

rower Romet

Znasz rowerową markę Romet? Powinieneś. W ogólnym rozrachunku zajmuje sporą część sklepowych asortymentów, w naszym dzisiejszym wpisie zajmuje jedno z trzech miejsc ze swoim rowerem z serii Orkan w miedzianej wersji 3 M. Jeśli lubisz oryginalne rozwiązania – kolorystyczne i techniczne i szukasz crossa do 2000 zł, przyjrzyj mu się dokładnie.

Producent postawił zdecydowanie na wyposażenie od Shimano, co widać zarówno w przypadku przerzutek, manetek, jak i kaset. Pod swoim szyldem wyposażyli jednoślad w kierownice, sztyce i siodełko, które na pewno kuszą swoim niepowtarzalnym wzorem, ale co najważniejsze – są bardzo wygodne i odporne na co bardziej niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Koła o szerokości 28′ są na tyle uniwersalne, że pokonują bez problemu leśne szosy, jak i miastowe asfalty, a waga sięgająca 14 kg nie przeszkadza w długich podróżach. Serio, nie jest na tyle duża, byś ją w jakikolwiek sposób odczuwał. W kwestii crossa za 2000 zł sprawdziliśmy go samodzielnie. Daje radę.

Cross za 2000 zł Romet Orkan 3M »

Rower Crosowy GT TRAFFIC 2.0. Klasyczny wzór, zaskakujące osiągi

Cena: 1 888 zł

rower cross GT Traffic

Rower crossowy to nic innego niż ten, który pamiętacie z prezentów komunijnych pod nazwą „góral”. Od naszego nabożeństwa minęło jednak trochę czasu, nie? I przez ten okres producenci zdążyli wyposażyć jednoślady w takie parametry, które można porównywać nawet z motocyklami.

Jeśli poszukujesz crossa do 2000 zł, cechującego się klasycznym wzorem, ale o zaskakujących osiągach – spójrz na GT TRAFFIC 2.0. Na jego korzyść na pewno przemawiają dopieszczone przerzutki od Shimano umożliwiające komfortową jazdę w niemalże każdych warunkach i stalowe szprychy, które poradzą sobie nawet z burzą kamieni. Są wytrzymałe. Serio.

Testerzy tego crossa powołują się też na mocne hamulce, odporny na wszelkie uszkodzenia łańcuch i wygodne siodło. O dodatkach w zasadzie możesz zdecydować sam, więc o nich pisać nie będziemy, choć GT TRAFFIC 2.0. umożliwia ich szeroki wybór. Naprawdę. Cross do 2000 zł? My postawilibyśmy na ten.

Obejrzyj zdjęcia roweru crossowego GT Traffic 2.0 »

Dodaj komentarz