gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Błotniki rowerowe Orion komplet 28"

Dostępność: Brak w magazynie

45,00 zł

Krótki opis

-

Szczegóły

Błotniki rowerowe 28 – praktyczność i funkcjonalność

Interesują Cię błotniki rowerowe 28? Nasz sklep oferuje błotniki wyposażone w chlapacz przedni oraz tylni. Posiadają również opatentowany system mocowania na prętach OR Type, dzięki któremu są bardzo odporne na wszelkiego rodzaju złamania. Ponadto można je bardzo łatwo zamontować, więc nawet niedzielny rowerzysta nie będzie mieć z tym problemu. Standardowe mocowania można dopasować praktycznie do większości dostępnych na rynku ram rowerowych, które posiadają otwory przy osi piasty i na poprzeczce łączącej górne rury tylnego trójkąta.

Błotniki rowerowe 28? Nie muszą być nudne

Sklep IMP Rowery stawia nie tylko na funkcjonalność i dobrą jakość swoich towarów. Ważnym elementem sprzedawanych produktów jest również ich design, dlatego posiadamy szeroką ofertę kolorystyczną. Dzięki temu możesz dopasować kolor błotnika do reszty malowania lub postawić na wyróżniający Twój rower, charakterystyczny element. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz się wyróżniać z daleka!

Błotniki wykonane z tworzywa

  • wyposażone w chlapacz przód + tył oraz opatentowany system mocowania na prętach OR Type charakteryzuje się bardzo łatwym montażem i wysoką odpornością na złamanie.
  • Standardowe mocowania pasują do praktycznie większości ram rowerowych na rynku wyposażonych w otwory przy osi piasty i na poprzeczce łączącej górne rury tylnego trójkąta.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Błotniki rowerowe Orion komplet 28"

Mogą cię również zainteresować następujące produkty