gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Bukłak rowerowy na wodę BlueWater

Dostępność: Brak w magazynie

46,90 zł

Krótki opis

Długie wyprawy rowerowe zazwyczaj wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym. Odpowiednie nawodnienie organizmu jest niezbędne, by nie nastąpił nieoczekiwany spadek energii.

Szczegóły

Przyjęło się, że jeżeli podczas jazdy czujesz, że chce Ci się pić – jest już za późno, doznałeś odwodnienia a spadek wydajności organizmu jest coraz bliżej.

Pij nawet wtedy, gdy nie czujesz takiej potrzeby

Małe łyczki, dozowanie zabranej ze sobą wody pozwolą Ci na kontrolowanie skutków wysiłku fizycznego. Worek na wodę, jakkolwiek to brzmi, jest najwygodniejszą formą przewożenia ze sobą płynów. Nasz bukłak rowerowy BlueWater wykonany jest ze specjalistycznego i funkcjonalnego polietylenu, który dodatkowo zabezpieczony jest warstwą antybakteryjną. Zapewnia to ochronę przed niepożądanym rozwojem bakterii.

Praktyczność jest najważniejsza

Zamknięcie bukłaka to szeroki i praktyczny Slide Lock, który dodatkowo ułatwia czyszczenie. Bukłaki rowerowe cieszą się coraz większą popularnością i wciąż zaskakują rowerzystów swoimi formami. Długi wężyk (100 cm) zapewnia wygodę w nawadnianiu organizmu, zwłaszcza, jeśli bukłak znajduje się w plecaku podróżującego. Opatentowany i uszczelniony ustnik bukłaka BlueWater jest odporny na zabrudzenia, co dodatkowo podnosi komfort jego użytkowania. Objętość bukłaka wynosi 2,0l.

Recenzje klientów

Najważniejsza jest dla mnie funkcjonalność Recenzje wg Basia Drzewiańska
Produkt nie ma prawa bytu, jeżeli nie jest funkcjonalny i nie spełnia swojej roli w 100%. Odkąd zaczęłam korzystać z bukłaka na wodę, wiem, że jestem prawidłowo nawodniona i nie zabraknie mi płynów, a tym samym nie zadziałam sobie na szkodę. Bukłak rowerowy na wodę BlueWater sprawdza się naprawdę dobrze, a co najważniejsze sprawni się go czyści :) (Dodano 29.06.2017)
Dobra jakość, super wykonanie Recenzje wg Koleżka45
Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Właśnie takiego produktu potrzebowałem i nie zawiodłem się. Dobrze, że bukłak Blue Water posiada Slide Lock, z którym łatwo zachować higienę sprzętu i go wyczyścić w późniejszym czasie. Od tej pory moje wycieczki rowerowe są wręcz idealne. Mogę go polecić każdej niezdecydowanej jeszcze osobie - naprawdę się opłaca! (Dodano 31.05.2017)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Bukłak rowerowy na wodę BlueWater

Mogą cię również zainteresować następujące produkty