gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Manetki i klamki

Dobrze dobrane klamki hamulcowe zapewniają bezpieczeństwo jazdy, a manetki podwyższają jego komfort. Nie wybrałeś jeszcze klamek i manetek idealnych dla Twojego roweru? Nie marnuj czasu i przejrzyj naszą ofertę. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Różnorodna oferta klamek i manetek rowerowych

Komplety lub pojedyncze elementy, jedno lub dwukolorowe, z przeznaczeniem na przednią część roweru lub tylną – wybieraj spośród różnorodnej oferty klamek i manetek. Tylko u nas znajdziesz artykuły o różnej specyfikacji z przeznaczeniem dla wszystkich rodzajów rowerów.

Przejrzyj naszą ofertę już teraz, a na pewno znajdziesz produkt idealny dla Ciebie i Twojego sprzętu. Gwarantujemy, że jakość wykonania poszczególnych klamek hamulcowych i manetek osiąga najwyższe noty, a współpraca z wiodącymi producentami, takimi jak Shimano może być tylko tego potwierdzeniem. Dzięki temu zakupione przez Ciebie produkty wykażą się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zwiększą komfort każdej jazdy.

Manetki rowerowe – nie stawiamy na półśrodki

W kwestii bezpieczeństwa nie można stawiać na półśrodki. Niestety, bardzo często zdajemy sobie z tego sprawę dopiero po fakcie. Nie popełniaj tego błędu – postaw na najlepsze możliwe manetki rowerowe. Dzięki temu będziesz mógł ze spokojem pokonywać kolejne kilometry na swoich dwóch kółkach. Jak wspominaliśmy, o jakość wykonania nie musisz się martwić. My również jesteśmy pasjonatami, dlatego nie wcisnęlibyśmy Ci produktu, którego sami byśmy nie kupili. Manetki rowerowe muszą wyróżniać się trwałością.

Produktów od 1 do 16 z 26

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Produktów od 1 do 16 z 26

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista