gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Kask Lazer Max+ CE-CPSC Little Duck- dziecięcy model 2020r.

Dostępność: W magazynie

129,00 zł

Krótki opis

*
Oblicz wysokość raty
LUB

Szczegóły

Kask Lazer Max+ CE-CPSC Little Duck, to kask, który spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wygodę noszenia. Waga kasku jest tak bardzo zminimalizowana aby nie potrzebnie obciążać głowę i szyję dziecka. Kask jest w całości wykonany w technologii In-Mold. 11 otworów wentylacyjnych zapewnia odpowiednią wentylację i chroni przed nadmiernym przegrzaniem głowy.  Dodatkowym atutem jest zintegrowany daszeszek chroniący przed słońcem. System dopasowania kasku - Turnfit System (TS+) pozawla na precyzyjne ustawiwnie go na głowie.Turnfit System (TS+) - system dopasowania kasku.

Turnfit+ System TS+, to połączenie dwóch sposobów dopasowania - Rollsys i ATS. Pokrętło w tylnej części kasku dopasowuje koszyk obejmujący dużą część tyłu głowy. Obrót pokrętłem sprawia, że koszy tworzy ścisłe ale jednocześnie wygodne mocowanie utrzymując kask we właściwej pozycji. System TS+ może zostać wyposażony w lampkę diodową montowaną na pokrętle.

In-Mold-polega na trwałym połączeniu kolorowego plastku na górze kasku, ze styropianem. Dzięki temu unikniesz, tego co jest bardzo częste w zwykłych kaskach, czyli pękania i odpadania tego plastiku.

Specyfikacja techniczna:

Rok wprowadzenia Y20

Subdiscipline Młodzieżowa

Dyscyplina Jazda na rowerze

Płeć Dzieci

Pora roku / Sezon Całoroczny

Mips No

Rozmiar kasku Rozmiar uniwersalny

Kolor kasku Little Duck

Construction In-mold

Ventilation 11 Helmets

Weight 295g

System dopasowania kasku Turnfit System TS+

Certyfikat kasku CE-CPSC

Model kasku Max+ Helmets

size in cm 49-56

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kask Lazer Max+ CE-CPSC Little Duck- dziecięcy model 2020r.