gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Kask rowerowy GIRO FORAY

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 259,90 zł

Cena promocyjna 229,00 zł

Krótki opis

-

Szczegóły

Kask rowerowy GIRO Foray™ wykorzystuje szkic projektowy kasku z segmentu premium - Synthe™ i oferuje wiele z  najlepszych rozwiązań firy GIRO, w tym odporną na uderzenia konstrukcję wtryskiwaną In-Mold z systemem regulacji Roc Loc® 5 z podwójną regulacją.

Proces In-Mold polega na wtryskiwaniu energochłonnej wyściółki styropianowej na cienką warstwę twardej skorupy wewnętrznej przed jej wyjęciem z formy, przez co obie części zostają trwale połączone i stają się znacznie bardziej wytrzymałe.
Proces łączenia wzmacnia krawędzie otworów i żebrowania, tworząc jednolity szkielet zewnętrzny, zmniejszający wagę kasku, podnoszący jego wytrzymałość i poprawiający przepływ powietrza w porównaniu do konstrukcji kasków, których wyściółki są mocowane mechanicznie lub klejami do skorupy.

System regulacji Roc Loc® 5
Jest obecnie standardem komfortu, stabilności, regulacji rozmiaru i techniki zmniejszania wagi kasków. Poza stopniem dopasowania i komfortu, system Roc Loc(r) 5 umożliwia regulowanie jedną ręką nacisku kasku na głowę i jego przechylenia do przodu i do tyłu. System jest o około 40% lżejszy od konkurencyjnych odpowiedników, co bardzo korzystnie wpływa na wygodę noszenia

WENTYLACJA: 21 otworów

ROZMIARY:
S  51 - 55cm
M 55 - 59cm
L 59 - 63cm


 

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kask rowerowy GIRO FORAY