gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Kask rowerowy GIRO PNEUMO

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 489,00 zł

Cena promocyjna 389,90 zł

Krótki opis

-

Szczegóły

Kask rowerowy GIRO PNEUMO - kolejna odsłona kasu o ponadczasowym wyglądzie, wyposażona w systemem regulacji Roc Loc® 5 z podwójną regulacją, lekki i cienki fasunek, system otworów wentylacyjnych WIND Tunnel oraz regulowany daszek. Skorupa kasu została wykonana w odpornej na uderzenia technologii In-Mold.

Proces In-Mold polega na wtryskiwaniu energochłonnej wyściółki styropianowej na cienką warstwę twardej skorupy wewnętrznej przed jej wyjęciem z formy, przez co obie części zostają trwale połączone i stają się znacznie bardziej wytrzymałe.
Proces łączenia wzmacnia krawędzie otworów i żebrowania, tworząc jednolity szkielet zewnętrzny, zmniejszający wagę kasku, podnoszący jego wytrzymałość i poprawiający przepływ powietrza w porównaniu do konstrukcji kasków, których wyściółki są mocowane mechanicznie lub klejami do skorupy.

System regulacji Roc Loc® 5
Jest obecnie standardem komfortu, stabilności, regulacji rozmiaru i techniki zmniejszania wagi kasków. Poza stopniem dopasowania i komfortu, system Roc Loc(r) 5 umożliwia regulowanie jedną ręką nacisku kasku na głowę i jego przechylenia do przodu i do tyłu. System jest o około 40% lżejszy od konkurencyjnych odpowiedników, co bardzo korzystnie wpływa na wygodę noszenia

CECHY:
Daszek P.O.V. z 15-stopniowym zakresem regulacji
Lekki fasunek ze sprzączką Slimline

BUDOWA:
Wtryskiwana skorupa poliwęglanowa z wyściółką z pianki styropianowej
Wzmocnienie wewnętrzne Roll CageTM

WENTYLACJA:
19 otworów i kanały wentylacyjne Wind Tunnel

SYSTEM REGULACJI:
Roc Loc (r) 5

ROZMIARY:
S  51 - 55cm
M 55 - 59cm
L 59 - 63cm


 

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kask rowerowy GIRO PNEUMO