gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Kask rowerowy GIRO SKYLINE II

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 156,00 zł

Cena promocyjna 139,00 zł

Krótki opis

-

Szczegóły

Kask Giro Skyline to najnowsza wersja wieloletniego lidera w zakresie konstrukcji kasków dla początkujących rowerzystów. Zapewnia on doskonałe dopasowanie i wygodę za cenę bardzo atrakcyjną w porównaniu do najlepszych kasków z oferty GIRO.

Posiada skorupę poliwęglanową In-Mold z wyściółką piankową EPS.

Kask jest dostępny w jednym rozmiarze Universal Fit z wygodnym systemem regulacji Acu Dial.

CECHY:
Daszek na zatrzaski ze wzmocnionymi mocowaniami.

BUDOWA:
Wtryskiwana skorupa poliwęglanowa In-Mold z wyściółką z pianki styropianowej

SYSTEM REGULACJI:
Acu Dial - Zaprojektowany przez GIRO oryginalny system regulacji Acu Dial łączy obsługiwany jedną ręką mechanizm regulacji nacisku z pełnoobrotową opaską regulacyjną, która zapewnia szybkie i pewne dopasowanie kasków w rozmiarówce Universal FitTM. Ponadto nie przeszkadza nosić kitek z włosów.

WENTYLACJA:
10 otworów

ROZMIAR UNIVERSAL FIT: U (Dorośli) 54-61cm
Kaski w rozmiarach uniwersalnych systemu Universal Fit leżą jak ulał na niemal każdej głowie, już od pierwszej przymiarki. Opracowaliśmy własny system rozmiarów skorup na podstawie informacji o konkretnych grupach klientów i połączyliśmy go z prostym w obsłudze systemem regulacji rozmiaru. Dlatego łatwo będzie tobie kupić kask właściwej wielkości i precyzyjnie dopasować go do głowy, bez irytujących problemów z rozmiarami lub koniecznością wymiany kasku.

Skorupa poliwęglanowa In-Mold z wyściółką piankową EPS. Proces In-Mold polega na wtryskiwaniu energochłonnej wyściółki styropianowej na cienką warstwę twardej skorupy wewnętrznej przed jej wyjęciem z formy, przez co obie części zostają trwale połączone i stają się znacznie bardziej wytrzymałe. Proces łączenia wzmacnia krawędzie otworów i żebrowania, tworząc jednolity szkielet zewnętrzny, zmniejszający wagę kasku, podnoszący jego wytrzymałość i poprawiający przepływ powietrza w porównaniu do konstrukcji kasków, których wyściółki są mocowane mechanicznie lub klejami do skorupy.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kask rowerowy GIRO SKYLINE II

Mogą cię również zainteresować następujące produkty