gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Kask rowerowy GIRO VENUS II

Dostępność: Brak w magazynie

149,90 zł

Krótki opis

-

Szczegóły

Kask Venus TM II, zaprojektowany z myślą o stylu i ochronie, stanowi doskonały wybór dla rowerzystów kładących nacisk na wygodę.

Kask jest dostępny w jednym rozmiarze Universal FitTM z wygodnym systemem Acu DialTM.

Łatwo go wyregulować do wielkości głowy za pomocą prostego pokrętła, gwarantującego precyzyjne ustawienie.

Skorupa poliwęglanowa In-Mold z wyściółką piankową EPS.
Proces In-Mold polega na wtryskiwaniu energochłonnej wyściółki styropianowej na cienką warstwę twardej skorupy wewnętrznej przed jej wyjęciem z formy, przez co obie części zostają trwale połączone i stają się znacznie bardziej wytrzymałe.
Proces łączenia wzmacnia krawędzie otworów i żebrowania, tworząc jednolity szkielet zewnętrzny, zmniejszający wagę kasku, podnoszący jego wytrzymałość i poprawiający przepływ powietrza w porównaniu do konstrukcji kasków, których wyściółki są mocowane mechanicznie lub klejami do skorupy.

CECHY:
Skorupa na całą głowę,
Daszek na zatrzaski ze wzmocnionymi mocowaniami.

 

BUDOWA:
Wtryskiwana skorupa poliwęglanowa z wyściółką z pianki styropianowej

 

SYSTEM REGULACJI:
Acu DialTM - Nasz oryginalny system regulacji Acu DialTM łączy obsługiwany jedną ręką mechanizm regulacji nacisku z pełnoobrotową opaską regulacyjną, która zapewnia szybkie i pewne dopasowanie kasków w rozmiarówce Universal FitTM. Ponadto nie przeszkadza nosić kitek z włosów.

 

WENTYLACJA: 22 otwory

 

ROZMIAR UNIVERSAL FITtm: U (Dorośli) 50-57cm

 

Kaski w rozmiarach uniwersalnych systemu Universal FitTM leżą jak ulał na niemal każdej głowie, już od pierwszej przymiarki.
Opracowaliśmy własny system rozmiarów skorup na podstawie informacji o konkretnych grupach klientów i połączyliśmy go z prostym w obsłudze systemem regulacji rozmiaru. Dlatego łatwo będzie tobie kupić kask właściwej wielkości i precyzyjnie dopasować go do głowy, bez irytujących problemów z rozmiarami lub koniecznością wymiany kasku.


Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kask rowerowy GIRO VENUS II

Mogą cię również zainteresować następujące produkty