gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Kaski rowerowe

Bezpieczeństwo w czasie podróży rowerem to podstawa – zarówno Twoje jak i Twoich bliskich. Jeżeli więc lubisz przemieszczanie się za pomocą dwóch kółek, koniecznie zadbaj o zakup odpowiedniej jakości kasków dla całej rodziny.

Kaski rowerowe – na małe i duże głowy

Niezależnie od tego czy preferujesz jazdę szosową, czy lubisz wyzwania na górskich szlakach - znajdziesz u nas idealny kask dla siebie. W naszej ofercie kaski od czołowych producentów:

GIRO

Kellys

Merida i innych.

Nie wiesz, który wybrać? Nasi konsultanci służą radą i pomocą, możesz się z nimi skontaktować za pośrednictwem formularzu lub infolinii.

Kaski rowerowe – które wybrać?

Wiadomo, że rodzajów kasków jest dużo, to po prostu temat rzeka – warto go poruszyć. Najbardziej znanym typem są kaski rowerowe MTB, nadają się do wszystkiego – jazda po górach, lesie, mieście. Wyposażone są w zdejmowany daszek, który chroni przed słońcem. Istnieją również kaski szosowe, enduro oraz kaski rowerowe do jeżdżenia na czas.

Różnią się one głównie kształtem i ilością otworów, ich im więcej, tym lepsza jest wentylacja głowy, ta cecha przydatna jest przy długich wycieczkach. Kask nieposiadający dziur jest cięższy, ale o wiele bardziej wytrzymały i lepiej chroniący głowę w razie upadku lub zderzenia, na przykład z drzewem. Dla dzieci lepsze będą kaski zabudowane, które skutecznie będą chronić głowę, dzieci – zwłaszcza w takcie nauki jazdy na rowerze – często z niego spadają.

Produktów od 1 do 16 z 107

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Produktów od 1 do 16 z 107

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista