gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Okulary rowerowe

Okulary rowerowe to produkt przydatny nie tylko przy ostrym słońcu, ale również w czasie zmierzchu. Nie tylko poprawiają widoczność, ale też chronią przed wiatrem czy deszczem. Szukasz odpowiednich okularów dla Ciebie? Zapraszamy do skorzystania z oferty w naszym sklepie - IMP Rowery.

Okulary rowerowe na każdą trasą

Niezależnie od tego czy jeździsz rekreacyjnie czy zawodowo - okulary rowerowe poprawią komfort Twoich potrzeb. Nie zwlekaj więc z ich zakupem! Wybierz model idealny dla Ciebie.

Okulary rowerowe – najważniejsze cechy

Okulary rowerowe nie powinny być zbyt ciasne, żeby nie robiły ucisku na głowę, ani za luźne, w takim przypadku mogłyby spaść w każdym momencie. Muszą leżeć perfekcyjnie, z tej sytuacji nie ma innego wyjścia – to po prostu niemożliwe. Podczas wysiłku nawet największy ucisk staje się nie do zniesienia, pamiętaj o tym, gdy będziesz kupować okulary rowerowe. Drugą sprawą jest odpowiedni filtr, który umożliwi prawidłowe widzenie. To ważne, żeby podczas jazdy wiedzieć, co ma się przed sobą.

Okulary rowerowe to coś, co powinien mieć każdy rowerzysta, dlaczego? Jeśli pewnego dnia słońce będzie zbyt mocne i będzie uniemożliwiało Ci widzenie, a chciałbyś wybrać się na przejażdżkę rowerową – okulary rowerowe będą tu jak znalazł. Rozwiążą problem i dodadzą Ci poczucie bezpieczeństwa.

11 produkt(ów)

Siatka  Lista 

11 produkt(ów)

Siatka  Lista