gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Lazer Kask Pnut KinetiCore Ladybug r 46-52 unisex

Dostępność: W magazynie

199,00 zł

Krótki opis

*
Oblicz wysokość raty
LUB

Szczegóły

Lazer Kask Pnut KinetiCore biedronka rozmiar: 46-52

Lazer Kask Pnut KinetiCore biedronka , to kask, który spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wygodę noszenia. Dzięki obniżonym bokom skorupy oraz solidnej ochrony potylicy zapewniają maluchom bezpieczeństwo podczas poznawania świata na rowerze. Waga kasku jest zminimalizowana tak aby niepotrzebnie nie obciążać głowy i szyi dziecka. Kask jest w całości wykonany w technologii In-Mold z zabezpieczeniem KinetiCore . 12 otworów wentylacyjnych zapewnia odpowiednią wentylację i chroni przed nadmiernym przegrzaniem głowy. Istotnym elementem poprawiającym komfort jest zabezpieczenie otworów wentylacyjnych siatką chroniącą przed dostaniem się do kasku owadów. Dodatkowym atutem jest zintegrowany daszek chroniący przed słońcem. System dopasowania kasku - AutoFit pozawla na precyzyjne ustawienie kasku bez potrzeby użycia rąk.

Technologia In-mold -polega na trwałym połączeniu warstw kasku. Pianka EPS (wysokiej jakości polistyren) wstrzykiwana jest do trwałej i odpornej na wstrząsy skorupy. W efekcie powstaje lekka, ale bardzo wytrzymała i stabilna konstrukcja.

Technologia KinetiCore- Całkowicie nowa technologia stworzona przez Lazera ma na celu zwiększenia ochrony czaszki przed działaniem sił liniowych i rotacyjnych występujących podczas wypadku. W pewnym sensie ten sam cel realizuje popularny - stosowany zresztą dotychczas przez Lazera - MIPS, czy choćby WaveCel w produktach Bontragera. Warto zwrócić jednak uwagę, że w przypadku KinetiCore to pierwszy raz, kiedy technologia jest w pełni zintegrowana z kaskiem i stanowi integralną część konstrukcji skorupy.

System Autofit ma na celu zapewnienie równego i stałego nacisku bez uczucia dyskomfortu. Niezależnie od wielkości lub kształtu głowy, Autofit dostosowuje się automatycznie i zapewni bezpieczne i komfortowe dopasowanie. Regulacja dopasowania nie jest więc konieczna wkładasz na głowę kask, a system Autofit automatycznie się zaciśnie wokół głowy i optymalnie dopasuje za każdym razem.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Lazer Kask Pnut KinetiCore Ladybug r 46-52 unisex