gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Licznik rowerowy Bluetooth

Dostępność: Brak w magazynie

207,00 zł

Krótki opis

-

Szczegóły

Licznik rowerowy Bluetooth. Postaw na efektywność

Regularnie jeździsz na rowerze, dbając o swoją kondycję oraz dobre samopoczucie? A co byś powiedział na monitorowanie swoich danych, choćby prędkości, które osiągasz, czy przebytego dystansu? To pierwszy krok do skutecznego i efektywnego treningu oraz monitorowania własnych postępów. Z naszym licznikiem rowerowym Bluetooth to dziecinnie łatwe. To niewielkie urządzenie pozwoli Ci mierzyć:

  • prędkość aktualną,

  • prędkość średnią,

  • prędkość maksymalną,

  • dystans dzienny,

  • dystans ogólny,

  • czas jazdy.

Dokładność pomiarów zapewniona z licznikiem rowerowym Bluetooth

Licznik rowerowy Bluetooth posiada również stoper oraz zegar. A dla fanów długich i wyczerpujących wycieczek – funkcję oszczędzania baterii. Nie musisz się martwić – na dużym wyświetlaczu będą Ci się czytelnie wyświetlać wszystkie dane. Montaż czujnika prędkości przeprowadza się po wewnętrznej stronie widelca.

Licznik rowerowy CatEye PADRONE+ CC-PA110W Bluetooth - wygodny i prosty w obsłudze!

Należy podkreślić także fakt, że licznik nie jest ograniczony kabelkami, przewodami - jest on zupełnie bezprzewodowy. Licznik rowerowy CatEye  PADRONE+ CC-PA110W Bluetooth z powodzeniem zamontujesz na wsporniku kierownicy lub kierownicy o wymiarach ø 22-32 mm. Przekonasz się, że wygony licznik to niezawodny licznik!

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Licznik rowerowy Bluetooth