gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Licznik Rowerowy Romet 6000 Bezprzewodowy

Dostępność: W magazynie

63,00 zł

Krótki opis

-
Oblicz wysokość raty
LUB

Szczegóły

Licznik rowerowy to najlepszy przyjaciel rowerzysty. Wiesz dlaczego?

Wyobrażasz sobie przejechanie około 200 km bez świadomości, jaka była Twoja średnia prędkość i ogólny czas jazdy? My też nie. Dlatego właśnie dzisiaj prezentujemy Ci jeden z najlepszych produktów w swojej kategorii: licznik rowerowy Romet!

 

Bezprzewodowy - koniec z kłębami kabli!

 

Z pewnością coraz bardziej irytująca staje się konieczność korzystania z urządzeń na kablu: powerbank do telefonu, słuchawki, nie za dużo tego? Bezprzewodowy licznik rowerowy Romet z pewnością Cię zadowoli, nie tylko ze względu na bogatą liczbę dostępnych funkcji, ale także dlatego, że nie wymaga podpinania do niego przewodów podczas jazdy.

 

Wielotorowe działanie, czyli dostępne funkcje

 

Licznik rowerowy Romet daje Ci o wiele więcej możliwości, niż Ci się wydaje. W skład jego funkcji wchodzi między innymi pomiar średniej prędkości, dystans całościowy, maksymalna prędkość. Pod koniec trasy możesz sprawdzić sobie ogólny czas jazdy i przejechany dystans. Dodatkowo, podczas jazdy na bieżąco możesz monitorować prędkość jazdy i obecnie przejechane km. 

Zegar, podświetlenie, a nawet stoper - właśnie takie opcje wchodzą w skład licznika rowerowego Romet. Czego chcieć więcej? 

 

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Licznik Rowerowy Romet 6000 Bezprzewodowy

Mogą cię również zainteresować następujące produkty