gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 9-16 sob.: 10-14

Więcej widoków

Piasta rowerowa tylna Safe Back

Dostępność: Brak w magazynie

79,00 zł

Krótki opis

Wygodna, szybka i bezproblemowa jazda? Piasta tylna Ci to umożliwi!

Szczegóły

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie produkty najwyższej jakości, czego przykładem okazuje się między innymi piasta rowerowa tylna Safe Back. To ona, w połączeniu z kasetą i łańcuchem umożliwi Ci wygodną i szybką jazdę zarówno po przyjaznych, asfaltowych drogach miasta, jak i trudniejszych w podróży, szosowych ścieżkach.

 

Kompatybilna z większością napędów

 

Na korzyść piasty rowerowej tylnej w pierwszej kolejności przemawia jej budowa – kształtna, zwrotna, kompatybilna z napędami o dziesięciu, dziewięciu i ośmiu rzędach, czyli większością typów rowerów dostępnych na rynku. Czy to nie zachęcająca uniwersalność?

 

To dopasowanie idzie w parze z wysoką jakością wykonania, którą widać już po samej uszczelce – ulepszonej, stworzonej zgodnie z nowoczesnymi procesami technicznymi, swoją budową przypominającą piastę poprzedniego modelu FH-4600, która cieszyła się największą popularnością wśród naszych Klientów.

 

Mała, lekka i zwrotna

 

Zerknij na długość piasty rowerowej tylnej, o której teraz mowa. To zaledwie 130 mm, na które składa się aż 36 równomiernie rozłożonych otworów. Czy to nie innowacja w najczystszej formie? Efektem takiej budowy jest niewielka waga, która w żaden sposób nie obciąża dołączonych do niej kasety ani łańcucha.

 

Do zestawy z piastą rowerową tylną Safe Black dorzucamy zacisk. To wszystko, czego w tym zakresie potrzebujesz, więc nic nie stoi na przeszkodzie, byś z pomocą naszej piasty wyruszył na przejażdżkę jeszcze tego samego dnia, w którym dostarczymy ją do Twojego domu. Aby piasta dopasowała się do Twojego roweru również w kwestii kolorystycznej, do oferty załączyliśmy najbardziej uniwersalną jej wersję – czarną. 

Recenzje klientów

Idealna w teren Recenzje wg Czesław Skrzyk
Jedna z najlepszych piast, na które mogłem trafić. Niezwykle wytrzymała piasta rowerowa tylna Safe Back, odporna na wymagający teren i moją ciężką stopę, która lubi dać rowerowi w kość. Sprawdza się znakomicie. Zarówno czas realizacji zamówienia, jak i kontakt ze sklepem bardzo mi zaimponował. Z pewnością jeszcze nie raz zrobię u Was zakupy. Pozdrawiam. (Dodano 28.06.2017)
Piasta do każdego roweru Recenzje wg Olek_643
Piasta rowerowa tylna Safe Back pozwoliła mi zmierzyć się z naprawdę trudnym terenem. Uwielbiam ciężkie, leśne trasy, które by przejechać, trzeba mieć nieco więcej doświadczenia. Mówią, że sprzęt nie ma znaczenia... liczą się umiejętności. Jednak jestem zupełnie innego zdania - sprzęt robi robotę i pozwala na polepszenie wyników, a ta piasta jest tego najlepszym przykładem. Nie ma co się zastanawiać - trzeba inwestować. (Dodano 31.05.2017)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Piasta rowerowa tylna Safe Back

Mogą cię również zainteresować następujące produkty