Recenzje klientów
2 produkt(ów)
na stronę
- Absolutny hit! Recenzje wg Marek_89
- Uwielbiam jesień i zimę, a rower to mój ulubiony środek transportu. Co roku jeżdżę, póki nie ma metrowych zasp. Problem z temperaturą? Nigdy więcej! Skusiłem się i zamówiłem ocieplacze na ręce firmy Kellys. Naprawdę godny polecenia gadżet. Chociaż może nie jest to właściwe słowo, ponieważ teraz, kiedy już je mam, są dla mnie absolutnym must-have dla każdego miłośnika jazdy rowerem poza sezonem. Zdecydowanie warto się zaopatrzyć w zabezpieczenie przed chłodem! (Dodano 03.10.2018)
- Wcześniejszy prezent urodzinowy Recenzje wg Daria S.
- Niestety (albo stety) przyszła do nas jesień i zawczasu chciałam się wyposażyć w ocieplacze na ręce, aby nawet podczas dłuższych tras nie marznąć i nie mieć do siebie pretensji, że kolejny rok jeżdżę bez ocieplaczy. Stało się - Daria kupiła sobie ocieplacze :) Przyjemny materiał, szybko schnie po wypraniu no i najważniejsze - spełnia swoją rolę w 100%. Ręce ciepłe, wtedy na dłonie tylko założyć rękawiczki i można jechać w trasę :) Wysyłka bardzo szybka, nie mam tutaj żadnych uwag, klient może liczyć na wsparcie nie jest z zamówieniem zostawiony sam sobie, co też jest ogromnym plusem. Ocieplacze na ręce to mój wczesny prezent urodzinowy i coś czuję, że nic go nie przebije :) (Dodano 02.10.2018)
2 produkt(ów)
na stronę



Znajdź nas na facebooku