Recenzje klientów
- Bardzo dobre dętki Recenzje wg Marek
- Dętkę rowerową 28 od Schwalbe kupiłem po tym, jak moja już nie nadawała się do żadnego użytku. Nowo zakupiona okazała się bardzo dobrze dopasowana do posiadanych przeze mnie opon i sprawdza się jak na tę chwilę bardzo dobrze. Nie przewiduję żadnych niemiłych zaskoczeń. Polecam wszystkim rowerowym maniakom, którzy cenią wysoką jakość wykonania :) (Dodano 15.02.2017)



Znajdź nas na facebooku