Recenzje klientów
2 produkt(ów)
na stronę
- Strzał w dziesiątkę Recenzje wg AshtonKutcher
- Od dawna przymierzałem się do kupna czegoś, co pozwoli mi jeździć rowerem na zakupy – najbliższy sklep w mojej wiosce jest niestety dość daleko. Myślałem głównie o jakimś koszyku, ale to mało odpowiednie wizualnie dla dwumetrowego faceta, więc w końcu zdecydowałem się na sakwę rowerową jednostronną. Strzał w dziesiątkę! Nie dość, że nie utrudnia jazdy, to jest bardzo pojemna i wytrzymała. Miesiąc codziennych zakupów, a kupuję sporo, i żadnych śladów użytkowania. Zmieścił się nawet grill jednorazowy i worek brykietu :) (Dodano 02.10.2018)
- Sporo pomieści Recenzje wg Guis-98
- To była jest moja druga sakwa rowerowa w życiu i przez cały letni sezon sprawdzała się naprawdę dobrze. Teraz pogoda nas nie rozpieszcza, więc wiem, że jej wodoodporność będzie teraz jedną z większych zalet. Sakwa rowerowa jednostronna to dobre rozwiązanie dla osób, które tak, jak ja, nie chcą jeździć z przeładowanym rowerem i cenią sobie pojemność takich toreb. Materiał sakwy rowerowej jak najbardziej na plus - nic się jeszcze nie przetarło, żadne nitki nie wystają. Ja jestem zadowolony. (Dodano 02.10.2018)
2 produkt(ów)
na stronę



Znajdź nas na facebooku