Recenzje klientów
2 produkt(ów)
na stronę
- Rewelacja! Recenzje wg Rowerowy Maciek
- Zamówiłem ten komin termoaktywny przed dwudniową wycieczką rowerową ze znajomymi pod koniec września. Pogoda na mazurach bywa w tym okresie różna, więc pomyślałem, że może mi się przydać. Nie spodziewałem się jednak, że pomoże aż tak bardzo! Podczas gdy pozostali uczestnicy wycieczki marudzili na zimno i wiatr, mi było całkiem ciepło i komfortowo. Polecam komin termoaktywny Brubeck w stu procentach i z czystym sumieniem :) (Dodano 02.10.2018)
- Na jesień jak znalazł Recenzje wg Kasia
- Nie musiałam długo zastanawiać się nad tym, czy warto w ogóle inwestować w taki komin termoaktywny. Jak na razie sprawdza się znakomicie i coś czuję, że posłuży mi w sezonie jesienno-zimowym bez uwag. Materiał przyjemny w dotyku, jak najbardziej nadaje się na komin, nie mam co do tego żadnych zastrzeżeń. Komin termoaktywny schnie bardzo szybko. Jako kobieta o drobnej budowie wybrałam XS i jestem bardzo zadowolona. Komin dobrze przylega do twarzy :) (Dodano 02.10.2018)
2 produkt(ów)
na stronę



Znajdź nas na facebooku