gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Rowery Crossowe

Rowery crossowe są odpowiedzią na potrzeby osób, które oczekują od sprzętu czegoś więcej niż umożliwiają rowery szosowe. Spośród innych typów jednośladów wyróżnia je wyraźnie zarysowana sportowa linia, niska waga, wytrzymała konstrukcja oraz napęd z wieloma przełożeniami. Pozwala to zachować przyczepność na drogach leśnych, gruntowych, a także w czasie deszczu.

Rowery crossowe nie tylko na utwardzone drogi

Lubisz długie wycieczki rowerowe? Nie chcesz martwić się oto czy Twój jednoślad pokona wybraną trasę? Wybierz rowery crossowe dostepne w ofercie IMP Rowery i ciesz się komfortem jazdy zarówno w mieście jak i po trudnym terenie.

Szukasz uniwersalnego jednośladu? Wybierz rower crosowy!

Rowery crossowe – kuzyni jednośladów trekkingowych

Czy rowery crossowe są podobne do trekkingowych? Tak – jak najbardziej. Tak samo nadają się na długodystansowe wycieczki po drogach asfaltowych, lub leśnych, utwardzonych dróżkach. Różnica polega na tym, że rowery crossowe nie są wyposażone w dodatkowe miejsca na bagaż i lampki, dlatego często określane są mianem "wyczynowców".

Rowery crossowe – cechy techniczne

Rowery crossowe posiadają koła o średnicy 28 cal, to jedna z większych opcji opon, która dobrze nadaje się do pokonywania przeszkód (kamyki, krawężniki, kałuże). Czego rowery crossowe są pozbawione? Błotników, nie występują one u żadnych sportowych rowerów, tak samo tutaj – skutecznie obniża to wagę roweru, co w przypadku takiego typu jednośladów jest niezwykle ważne.

Produktów od 1 do 16 z 116

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Produktów od 1 do 16 z 116

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista