gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Rowery miejskie

Rowery miejskie to chyba najczęściej spotykany typ jednośladu. Sięgają po niego osoby w każdym wieku, gdyż umożliwia wygodne przemieszczanie się po twardych drogach i ścieżkach rowerowych. Zapewnia wysoki komfort jazdy, jednak pod warunkiem, że jest odpowiednio dobrany do płci, wzrostu i przeznaczenia.

Co wyróżnia rowery miejskie?

Ich budowa pozwala zachować naturalną, wyprostowaną pozycję, natomiast szerokie siodełko umożliwia komfortową jazdę. Te rowery nie są przeznaczone do ekstremalnej jazdy o czym świadczy mała ilość przełożeń.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rowerów miejskich? Poproś o pomoc naszych doradców!

Rowery miejskie – dobre dla Ciebie i Twojego otoczenia

Miliony ludzi jeździ do pracy samochodami, niektórzy z nich decydują się na to nawet wtedy, gdy do biura mają zaledwie parę kroków. Nie jest to dobre ani dla ich zdrowia, ani tym bardziej – środowiska. Właśnie dlatego warto zdecydować się na rowery miejskie, które pomogą rozwiązać problem.

Wybierając rowery miejskie w prosty sposób nie tylko poprawisz swoją kondycje, ale też zredukujesz niepotrzebne zanieczyszczenia – to początek dużych zmian, które mogą wpłynąć na poprawienie jakości naszego życia. Zacznij dbać o swoje otoczenie i przerzuć się na rowery miejskie, zobaczysz, że mały czyn robi dużą różnicę!

W ofercie IMP Rowery znajdziesz rowery miejskie dopasowane do Twoich potrzeb - różne modele i kolory doskonale wpiszą się w Twój charakter i sprawią, że jazda rowerem po mieście będzie czystą przyjemnością.

Produktów od 1 do 16 z 81

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Produktów od 1 do 16 z 81

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista