gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Siodełko SELLE ROYAL COMFORT COAST ŻELOWE

Dostępność: Brak w magazynie

139,90 zł

Krótki opis

.

Szczegóły

Komfortowe siodło rowerowe z serii PREMIUM wykonane przy użyciu nowoczesnego systemu próżniowego Royal Vacuum. technologia ta sprawia, że siodełko jest w 100% szczelne, do 20% lżejsze i bardziej wygodne.

 Górna część siodełka wykonana jest z pianki o otwartej strukturze komórkowej, która zwiększa elastyczność i oddychalność.


Najwyższy poziom komfortu gwarantuje również zastosowanie wkładek żelowych Royalgel ™, które zmniejszają nacisk na kość łonową i kości kulszowe nawet o 40% dzięki unikalnej trójwymiarowej strukturze żelu.
Używany na podstawie wyłącznej licencji przez Selle Royal, Royalgel ™ to ekskluzywny żel opatentowany przez firmę Bayer Material Science w Niemczech.
Royalgel ™ to materiał poliuretanowy, który wstrzykuje się bezpośrednio pod pokrycie siodła podczas procesu produkcyjnego. Jest jedynym żelem, który nie starzeje się, nie twardnieje i nie przemieszcza się.
Siodełko wyposażone jest w elastomery, bezpieczne, ciche i trwałe nie odkształcają się. Elastomer może wchłonąć nawet najostrzejsze i najbardziej nieoczekiwane wstrząsy, ponieważ działa w pionie i w poziomie.


Siodełko: Unisex

Wymiary: długość 257 mm  szerokość 229 mm

Waga: 745g

Kolor: czarny
Napisz własną recenzję

Oceniasz: Siodełko SELLE ROYAL COMFORT COAST ŻELOWE

Mogą cię również zainteresować następujące produkty