gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

SIODEŁKO WITTKOP MEDICUS TWIN 2.0 ŻELOWE TREKKING

Dostępność: W magazynie

84,99 zł

Krótki opis

*
Oblicz wysokość raty
LUB

Szczegóły

SIODEŁKO WITTKOP MEDICUS TWIN 2.0 ŻELOWE TREKKING

Siodełka firmy Wittkop tworzone są przy współpracy z niemieckim ortopedom oraz chirurgiem sportowym, z ponad 20- letnim doświadczeniem. Dr.Torsten Werlich jest sprawdzonym specjalistą w ortopedii sportowej, chirurgii stawów i ortopedii dziecięcej. Naukowiec dokonał regularnego międzynarodowego wkładu w różne prace naukowe, szczególnie w medycynie sportowej i chirurgii więzadła krzyżowego. Ekspert od ponad dziesięciu lat jest instruktorem niemieckojęzycznego Stowarzyszenia Artroskopowego (AGA) i członkiemEuropejskiego Stowarzyszenia Sportowców Ortopedów (ESSKA) od ponad 15 lat.

Dzięki tej współpracy, siodełka Wittkop spełniają wszystkie wyżej wymienione założenia. Ortopedzi rozumieją że anatomia ludzkiej miednicy, musi perfekcyjnie współgrać z rowerem, tak aby optymalnie przekazywać moc do roweru. Musi zapewniać wsparcie aby być wygodne nawet na długich dystansach. Powinno również swoim kształtem maksymalnie oszczędzać siły rowerzysty.

Wszystkie siodełka Wittkop Medicus posiadają dziurę, która redukuje nacisk na wrażliwe miejsca, oraz gwarantuje optymalną wentylację.

Materiał z którego są wykonane jest odporny na ścieranie oraz zwiększa przyczepność rowerzysty. Siodełka z serii Medicus, dedykowane są ludziom, którzy zwracają uwagę na swoje zdrowie, zwłaszcza w kontekście uprawianego sportu, a także codziennego przemieszczania się. Producenci Wittkop wyznają koncepcję że : ciało i rower powinny stanowić jedną całość

Wymiary:

28 cm (długość)

17 cm (szerokość)

CECHY PRODUKTU:

Producent: Wittkop

Wersja:Uniwersalne

Kolor: Czarny

W myśl tej zasady funkcja siedzenia (=nacisku) jednoznacznie zostaje określona na powierzchni oznaczonej na czerwono. Tymczasem zadaniem przedniej części siodełka jest umożliwienie kontroli położenia roweru a nie utrzymywanie ciężaru rowerzysty. Kształt strefy zielonej opracowano tak, by jej nacisk na części ciała nie służące do siedzenia był jak najmniejszy. Dodatkowo w kształcie siodła wyznaczono wyraźnie część żółtą, której ukształtowanie ma minimalizować niepotrzebne tarcie nogawek o boczne powierzchnie siodła

Napisz własną recenzję

Oceniasz: SIODEŁKO WITTKOP MEDICUS TWIN 2.0 ŻELOWE TREKKING

Mogą cię również zainteresować następujące produkty