gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Zestaw FINISH LINE do mycia i konserwacji rowerów 3x120ml

Dostępność: W magazynie

62,90 zł

Krótki opis

*
Oblicz wysokość raty
LUB

Szczegóły

Zestaw Finish Line PREMIUM BIKE 3x120mm odtłuszczacz, olejek, środek do mycia

Niezwykle przydatny zestaw trzech produktów umożliwiający usuwanie zabrudzeń z napędu rowerowego w skład którego wchodzą najpopularniejsze produkty z oferty FINISH LINE: odtłuszczacz Ecotech-2 o pojemności 120 ml, wysokogatunkowy olej na zmienne i trudne warunki pogodowe CROOS COUNTRY o pojemności 120 ml oraz koncentrat środka do mycia rowerów Bike Wash o pojemności 120 ml (1 litr płynu).

Odtłuszczacz do zadań specjalnych,

usuwa smary, oleje i inne zabrudzenia, które gromadzą się podczas jazdy. Nie zawiera rozpuszczalników i jest wytwarzany wyłącznie ze składników podlegających biodegradacji, m. in. z wyciągu sojowego. Może być stosowany do wszelkiego typu powierzchni, szczególnie polecany do odtłuszczania delikatnych części rowerowych, takich jak gumowe uszczelki i komponenty z tworzyw sztucznych. To najbardziej uniwersalny odtłuszczacz, który powinien się znaleźć w wyposażeniu każdego rowerzysty.

Olejek Cross Country

to wysokogatunkowy olej syntetyczny z dodatkiem molibdenu tworzący bardzo trwałą warstwę smarującą. Charakteryzuje się dużą lepkością w szerokim zakresie temperatur (-30°C do 230°C), jest bardzo śliski i odporny na nacisk. Przeznaczony do długich jazd w trudnych i zmiennych warunkach.

SUPER BIKE WASH

To kompleksowy bio-oczyszczalnik, który zawiera aż 5 substancji czyszczących, 3 przeciw-rdzewne oraz antystatyczne. Jego skład jest przyjazny środowisku naturalnemu. Czyści szybko i efektywnie. Nadaje się do wszystkich rodzajów powierzchni spotykanych w rowerach: tytan, aluminium, włókno szklane, chrom, guma, skóra, tworzywo sztuczne itp.

Dzięki niemu skutecznie oczyścisz rower z błota, kurzu, zużytych smarów i olejów. Starannie dobrane składniki wpływają na wysoką wydajność, równocześnie zapobiegają rdzewieniu i oksydacji oraz działają antystatycznie chroniąc przed ponownym przywieraniem kurzu. Bike Wash jest preparatem nietoksycznym i spełnia najwyższe standardy biodegradacji: >80% w przeciągu 28 dni.

Pojemność: 120ml, który służy do przygotowania 1L środka czyszącego.

Sposób użycia: preparat należy zmieszać z 900ml wody.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Zestaw FINISH LINE do mycia i konserwacji rowerów 3x120ml

Mogą cię również zainteresować następujące produkty