gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Kask rowerowy GIRO BISHOP

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 173,90 zł

Cena promocyjna 165,00 zł

Krótki opis

-

Szczegóły

Kask BishopTM stworzyliśmy dla cyklistów którzy szukają klasycznego modelu Giro w rozmiarze XL.

Wzorowany na smukłej formie i przewiewnej konstrukcji kasków RevelTM i VeronaTM, BishopTM nadaje się równie dobrze do śmigania po utwardzonych drogach i w terenie.

Konstrukcja wtryskowa skorupy w technologii In-MoldTM jest lekka i bardzo bezpieczna.
Proces In-Mold polega na wtryskiwaniu energochłonnej wyściółki styropianowej na cienką warstwę twardej skorupy wewnętrznej przed jej wyjęciem z formy, przez co obie części zostają trwale połączone i stają się znacznie bardziej wytrzymałe.
Proces łączenia wzmacnia krawędzie otworów i żebrowania, tworząc jednolity szkielet zewnętrzny, zmniejszający wagę kasku, podnoszący jego wytrzymałość i poprawiający przepływ powietrza w porównaniu do konstrukcji kasków, których wyściółki są mocowane mechanicznie lub klejami do skorupy.

Błyskawiczna regulacja Acu DialTM ułatwia precyzyjne dopasowanie kasku do głowy, gwarantując, że kask nigdy nie zsunie się z głowy.

CECHY:
Skorupa na całą głowę,
Daszek na zatrzaski ze wzmocnionymi mocowaniami,
Odblaskowa naklejka na potylicy.

BUDOWA:
Wtryskiwana skorupa poliwęglanowa z wyściółką z pianki styropianowej

SYSTEM REGULACJI:
Acu DialTM - Nasz oryginalny system regulacji Acu DialTM łączy obsługiwany jedną ręką mechanizm regulacji nacisku z pełnoobrotową opaską regulacyjną, która zapewnia szybkie i pewne dopasowanie kasków w rozmiarówce Universal FitTM. Ponadto nie przeszkadza nosić kitek z włosów.

WENTYLACJA: 22 otwory

ROZMIAR UNIVERSAL FIT™: UXL 22.75”-25.5” / 58-65cm

Kaski w rozmiarach uniwersalnych systemu Universal FitTM leżą jak ulał na niemal każdej głowie, już od pierwszej przymiarki.
Opracowaliśmy własny system rozmiarów skorup na podstawie informacji o konkretnych grupach klientów i połączyliśmy go z prostym w obsłudze systemem regulacji rozmiaru. Dlatego łatwo będzie tobie kupić kask właściwej wielkości i precyzyjnie dopasować go do głowy, bez irytujących problemów z rozmiarami lub koniecznością wymiany kasku.

Dostępne w kolorach:

 

TYTANOWY MAT

 

 

 

 

BIAŁO SREBRNY

 

 

CZARNY

 

 

 

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kask rowerowy GIRO BISHOP

Mogą cię również zainteresować następujące produkty