gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Kask rowerowy GIRO PHASE czarny

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 329,00 zł

Cena promocyjna 290,00 zł

Krótki opis

-

Szczegóły

Kask MTB powinien być przede wszystkim przewiewny, wygodny i wytrzymały. Jeśli to wszystko osiągnięte jest bez przesadnego poświęcenia wagi, nastaw się na dobrą jazdę. Phase™ odznacza się świetną jakością. Umożliwia zarówno pokonywanie męczących podjazdów, jak i kamiennych singli. Dzięki łatwości regulacji systemu Roc Loc® 5 i wygodzie rozmiarówki Super Fit™, nic dziwnego, że jest tak popularny.

CECHY: Daszek na zatrzaski.

BUDOWA: Skorupa poliwęglanowa In-Mold™ z wyściółką z pianki styropianowej.

SYSTEM REGULACJI: Roc Loc® 5 - Jest obecnie standardem komfortu, stabilności, regulacji rozmiaru i techniki zmniejszania wagi kasków. Poza stopniem dopasowania i komfortu, system Roc Loc® 5 umożliwia regulowanie nacisku kasku na głowę i jego przechylenia do przodu i do tyłu jedną ręką, w okamgnieniu. Dodatkowo jest lżejszy od porównywalnych systemów, co stanowi luksus w dziedzinie ochrony głowy.

WENTYLACJA: 24 otwory

ROZMIARY: S 15-55cm, M 55-59cm, L 59-63cm
TECHNOLOGIA SUPER FIT - Nasz opatentowany system rozmiarów kasków Super Fit™ uwzględnia rzeczywiste różnice w wymiarach ludzkiej głowy i jest wynikiem ponad 25-cioletniego doświadczenia w ręcznej produkcji kasków. Produkujemy kaski w maksymalnie czterech rozmiarach, które gwarantują idealne i bezpieczne dopasowanie głowy, oraz odczucie indywidualnego komfortu.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kask rowerowy GIRO PHASE czarny

Mogą cię również zainteresować następujące produkty