gwarancjaudanych zakupów
30 dnina zwrot towaru
infolinia 508 244 103pon.-pt.: 10-18 sob.: 10-14

Więcej widoków

Maska antywirusowa antybakteryjna ViroBlock STANTEKS

Dostępność: W magazynie

24,99 zł

Krótki opis

*
Oblicz wysokość raty
LUB

Szczegóły

Maska Antywirusowa i Antybakteryjna

Maska została uszyta w Polsce przez znaną i cenioną firmę STANTEKS ze współpracą szwajcarskiej firmy HeiQ, a co najważniejsze opierając się na doświadczeniu i przeprowadzonych badaniach i testach na tkaninach, które mają chronić nas przed bakteriami i wirusami maska została wykończona substancją antybakteryjną i antywirusową.

Na podstawie badań firmy HeiQ możemy przeczytać, że technologia Viroblock NPJ03 jest jedną z pierwszych technologii tekstylnych na świecie, której skuteczność przeciwko SARS-CoV-2 została potwierdzona przez niezależną instytucję badawczą.

Skuteczność potwierdzona w 99,9%! Wewnętrzną stronę zaopatrzono w higieniczną podszewkę o bardzo gęstym splocie. Właściwości filtrujące zapewnia wewnętrzna strona dzianiny ze sfilcowanym mikrowłóknem, a zewnętrzna grubsza zawiera w sobie impregnat w technologii Viroblock NPJ03, którego zadaniem jest ochrona przed powstaniem nieprzyjemnego zapachu, hamowaniem rozwoju bakterii. Udowodniono także naukowo, że zabija wirusy i stanowi skuteczną ochronę przed nimi. Obie strony są bardzo elastyczne - idealnie dopasowuje się do twarzy. Dzianina testowana w instytucie włókiennictwa. Po 20 praniach właściwości zmniejszają się jedynie o 5% - 99,99% efektywności przeciwko SARS-CoV-2, wirusowi wywołującemu COVID-19

- Oparta na unikalnej recepturze szwajcarskiej firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży medycznej i chemicznej, specjalizującej się w rozwiązaniach dla tekstyliów

- Uzyskała pełne testy zgodności według norm ISO 10993-1 (dot. Biologicznej oceny wyrobów medycznych)

- Zgodna z certyfikatami EU REACH, EU BPR, US EPA, Oeko-Tex

- Testowana dermatologicznie i przyjazna dla człowieka - Wystarcza na co najmniej 30 delikatnych prań w 60°C Produkt jest bardzo trwały. Testowany w Szwajcarskim instytucie „Microbe Investigation AG” po 20 praniach według norm ISO20743 oraz „Yogurt Bacteria Test ” i uzyskał pełną akceptację na działanie antybakteryjne (test wykonany w dniu 15-06-2020, numer testu LS20-01016).

Skład :

95% Poliester,

5% Elastan

Rozmiar: Uniwersalny

Typ: UNISEX

Technologia oparta na aktywnych pęcherzykach oraz jonach srebra Aktywne pęcherzyki atakują otoczkę wirusa i niszczą go. Cząsteczki srebra hamują replikację bakterii i wirusów osłonkowych Testy zostały przeprowadzone przez HeiQ we współpracy z Peter Doherty Institute for Infection and Immunity w Melbourne w Australii (Doherty Institute).

Zadaniem technologii HeiQ Viroblock jest hamowanie wzrostu i przetrwania bakterii i wirusów otoczkowych na powierzchni tekstylnej. To unikalne połączenie kilku technologii naszej zarejestrowanej technologii srebra o działaniu przeciwwirusowym i przeciwbakteryjnym oraz naszej technologii pęcherzyków jako wzmacniacza zaprocentowało w wytworzenie tak unikalnego produktu.

1 - powietrze zanieczyszczone przez bakterie / wirusy

2 - powietrze przefiltrowane

3 - zewnętrzna część dzianiny z apreturą HeiQ

4 - filtr antybakteryjny/antywirusowy - sfilcowane mikrowłókna z aktywnymi pęcherzykami i jonami srebra

5 - podszewka higieniczna

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Maska antywirusowa antybakteryjna ViroBlock STANTEKS

Mogą cię również zainteresować następujące produkty