Jaki rower miejski?Chcesz zadbać o swoje zdrowie i wprowadzić do życia trochę więcej ruchu? Zdecyduj się na rower miejski, którym będziesz mógł jeździć do pracy, sklepu i na krótkie wycieczki! Dzięki temu na pewno poprawisz swoją kondycję i zapewnisz sobie trochę więcej rozrywki. Pamiętaj – aktywne przyjemności są dla Ciebie dwa razy lepsze!

Jaki rower miejski?

blok

Dlaczego warto przerzucić się na rower miejski?

Zastanawiasz się nad tym, czy warto korzystać z przejażdżek na rowerach? Bez problemu możesz wprowadzić to w swoje codzienne życie, robiąc z tego zdrową rutynę, która na pewno wyjdzie Ci na dobre. Mimo to potrzebujesz więcej argumentów, aby się do tego przekonać? Nie martw się, mamy ich całkiem sporo!

Jeśli zależy Ci na ekologii, na pewno ucieszy Cię fakt, że jazda na rowerze jest o wiele lepsza dla środowiska, niż przemieszczanie się komunikacją miejską! Tak – możesz dbać jednocześnie o swoje zdrowie i dobre warunki naturalne na naszej planecie, w trakcie zupełnie zwyczajnego dnia. Nawet jeśli masz bardzo mało wolnego czasu, zastąp samochód rowerem miejskim i ciesz się aktywnością fizyczną podczas podróży z pracy do domu!

Chcesz poznać jeszcze kilka powodów, dla których warto przerzucić się na rower miejski? Dużo razy wspomnieliśmy już o zdrowiu, warto jednak dowiedzieć się, jaki dokładnie wpływ ma na niego jazda na rowerze. Stały ruch wzmaga przemianę materii, dzięki czemu łatwiej jest zrzucić zbędne kilogramy i spalić nadmiar spożytych kalorii. Oznacza to, że z łatwością utrzymasz dobrą sylwetkę, bez konieczności przewracania swojego życia do góry nogami. To również większa ochrona przed różnego rodzaju chorobami serca i sprawniejsza praca układu krążenia.

Dodatkowo lepsze dotlenienie mózgu usprawnia naukę i pozwala na bardziej efektywne wykonywanie swoich obowiązków. Warto wspomnieć też o tym, że jazda na rowerze wyzwala endorfiny, dzięki czemu życie wydaje się o wiele bardziej kolorowe i pozytywne.

blok

Jaki rower miejski wybrać?

Sama nazwa tego jednośladu wskazuje na to, że jest to idealny środek do przemieszczania się po mieście – to sprzęt, który został stworzony do tego typu zadań. Właśnie dlatego rower miejski stał się tak modny i wszechobecny. Który model będzie dla Ciebie najlepszy i czym kierować się przy wyborze? Oto kilka naszych propozycji, na które warto postawić!

rower miejski Romet

Na zdjęciu: Rower miejski Romet

Cena: 1229,00 zł  1099,00 zł

Producent: ROMET

Rower miejski Romet

To model stworzony z myślą o zapracowanych osobach – tylny bagażnik pozwala na wygodne transportowanie potrzebnych toreb i akcesoriów, z których będziesz korzystać podczas nadchodzącego dnia. Rower wyposażony jest także w osłonę łańcucha, podpórkę i zestaw oświetlający. Dzięki szerokiemu wyborowi biegów możesz pokonywać nawet najtrudniejsze przeszkody, nie sprawiając tym sobie większego problemu.

Rower miejski czarny Romet

Na zdjęciu: Rower miejski Romet

Cena: 1429,00 zł  1299,00 zł

Producent: ROMET

Rower miejski czarny Romet

Dzięki temu jednośladowi bez problemu dostaniesz się w dowolne miejsce w mieście, zawsze docierając do niego na czas. W przestrzeni miejskiej nie może obyć się bez bagażnika, w którym możesz umieścić ważne dla Ciebie przedmioty i zabrać je wszędzie, gdzie chcesz. Dzięki niemu możesz też bez problemu przewieźć na przykład spontanicznie zrobione zakupy. Dobrej jakości błotniki sprawią, że nawet podczas deszczowego dnia jazda na rowerze będzie przyjemna – dlatego warto zdecydować się właśnie na ten model.

Rower miejski Majdller

Na zdjęciu: Rower miejski Majdller Pareo 8.3

Cena: 1129,00 zł  900,00 zł

Producent: MAJDLLER

Rower miejski Majdller

Ten klasyczny rower miejski, który zachwyci Cię swoim delikatnym wyglądem, wykonany jest z dużą starannością o drobne szczegóły. Wysoka jakość materiału i solidna konstrukcja stoją za jego wytrzymałością i doskonałą sprawnością. Koła rozmiaru 26” i komplet pełnych błotników to jedna z podstawowych cech rowerów miejskich, którą posiada przedstawiany przez nas model. Dzięki szerokiej kierownicy i odpowiednio zbilansowanym siedzeniu na sprężynach, jazda na tym jednośladzie jest niezwykle wygodna i przyjemna.

Dodaj komentarz