lang="pl-PL" xml:lang="pl-PL"> Siodełko rowerowe męskie. TOP 3 produktów, które zdobywają serca rowerzystów | Blog rowerowy IMP Rowery

Siodełka rowerowe męskie. TOP 3 produktów, które zdobywają serca rowerzystówJeśli masz dość dyskomfortu płynące z niedopasowanego siodełka rowerowego, czas na poznanie tych produktów, które zdobyły nie tylko uznanie większości producentów, ale przede wszystkim rowerzystów. Dziś przedstawiamy TOP3 produktów, które w ostatnim czasie cieszą się największą popularnością.

siodełko rowerowe

Fot. Flickr.com CC 2.0 Richard Masoner

Wiesz, że to właśnie tylna część Twojego ciała usadowione na siodełku jest najbardziej narażona na wstrząsy wynikające z drogowych nierówności? Tylko prawidłowo dobrane siodełko rowerowe, poprzedzone przemyślanym zakupem może temu zapobiec. My ułatwiamy to działanie i przedstawiamy TOP3 produktów, które zdobywają serca rowerzystów.

Siodełko rowerowe Romet 292-ASI 292-A

blok

https://www.imp-rowery.pl/siodlo-romet-si-292-asi-292-a-na-sprezynie-czarne

Jeśli szukasz siodełka rowerowego za jak możliwie najniższą cenę, ale zapewniającego odpowiedni komfort jazdy, siodełko 292-ASI 292-A od Romet okaże się dobrym wyborem. Oparte na bazie tworzywa sztucznego, z wytrzymałym na przetarcia pokryciem wykonanym z zaawansowanego materiałowo winylu, uzupełnione uchwytem do mocowania sztycy oraz sprężyną bezpośrednio przyczyniającą się do zwiększonej wygody jazdy.

Zainteresowany? To produkt, za który zapłacisz nie więcej niż 30 zł, a znajdziesz go w większości sklepów z częściami rowerowymi, bo marka Romet jest jedną z najbardziej rozpoznawalnym i jednocześnie pożądanych wśród fanów jednośladów.

Siodełko rowerowe Merida F Way

blok

https://www.imp-rowery.pl/siodelko-merida-f-way

W przypadku sportowych siodełek rowerowych w rozsądnej cenie, F Way od Meridy bije rekordy popularności. To produkt o wysokiej jakości wykonania, wymiarach dopasowanych do wymagań męskiego ciała i wadze 365g niewpływającej w żaden sposób na komfort jazdy. Dodatkowo pokrycie siodełka rowerowego wykonane jest z materiału, którego właściwości antypoślizgowe i odporność na uszkodzenia – to ono odróżnia F Way od jego modelowych poprzedników.

Produkt ten znaleźliśmy w cenie 59,90 zł, przy czym jego dostępność jest równie wysoka, co w przypadku siodełka rowerowego od Rometa.

Siodełko rowerowe Giant Venture 3

blok

https://www.imp-rowery.pl/siodelko-giant-venture-3-meskie

Nasze rowerowe TOP3 zakończymy siodełkiem najbardziej zaawansowanym pod względem zastosowanych rozwiązań. To od Gianta, w wersji Venture 3 okazuje się bardzo dobrym przykładem, bo jako pierwsze z naszego TOP3 wyposażone jest w specjalne wycięcie zmniejszające ucisk na czułe części męskiego ciała. To, co wyróżnia Venture 3 od pozostałych modeli to na pewno pokrycie, które nie tylko jest odporne na przetarcia, ale doskonale radzi sobie z niekorzystnym działaniem pogody.

Zależy Ci na solidnie wykonanym produkcie, z dodatkowymi zabezpieczeniami w postaci pasków odblaskowych i radzącym sobie z pogodowymi zagrożeniami? Siodełko rowerowe Giant Venture 3, w cenie 64,90 zł znajdziesz w większości sklepów rowerowych, a na pewno w tych o większej renomie.

Dodaj komentarz